ליבה ייעוץ, גיוס והשמה בהיי טק
 
 
 
תחום מקצועי
תפקיד
אזור ג"ג
טקסט חופשי

פיתוח קריירה

קריירה:

קריירה היא באופן מסורתי סדרה רצופה של משרות המרכיבה את חיי העבודה של אדם מסוים.  לעתים תכופות 'קריירה' במאה ה-20 מתייחסת לסדרה של עבודות או משרות בהן האדם מרוויח את לחמו. רעיונות הבחירה האישית וההדרכה העצמאית צברו תאוצה במאה ה-21, בעזרת כח האינטרנט וההכרה הגוברת לכך שלאנשים יש סוגי עיסוקים מרובים. רעיון הקריירה סוטה מסדרה בלעדית של הישגים, כגון קורות חיים כרונולוגי, אל סדרה מוגדרת של עיסוקים השואפת להוות עתיד מקצועי. 

 בתקופת ההשכלה, עם התפשטות רעיון הקידמה והופעת האינדיבידואליזם, התפתחות הקריירה נעשתה אפשרית ואף צפויה. יועצי קריירה אמדו את תחומי ההתעניינות, האישיות, מומחיות וחשיבות של אנשים, וכן גם עזרו להם לחקור את אפשרויות הקריירה ולמצוא להם בית ספר מקצועי מתאים. שירותי ייעוץ אלו מאפשרים שיחות אחד על אחד או קבוצתיות לקבלת סיוע מקצועי בחקירה ובקבלת החלטות ותפקידים הקשורים לבחירת מקצוע ראשי, ובמעבר לעולם העבודה או המשך ההכשרה המקצועית. התחום רחב וכולל הסדרת משרה, תכנון קריירה, לימוד אסטרטגיה והתפתחות הסטודנט. (מתוך ויקיפדיה- ערך קריירה)

ב"ליבה-יעוץ, גיוס והשמה בהיי טק" מועסקים יועצי קריירה אשר מסייעים למועמדים לבחון ולחקור אפשרויות קריירה בעתידם המקצועי, יועצים אשר מסייעים באופן מקצועי בקבלת החלטות הקשורות להתנהלות ופיתוח הקריירה שלך.

לפרטים : צור קשר.

דרונט בניית אתרים